0431-44 68 30 info@hnt.se Facebook

Kontakta oss

Här finner du namn och telefonnummer till vår administrativa personal. Söker du en chaufför eller maskinist var vänlig kontakta växeln.

HNT Schakt & Transport AB
Älvdalsgatan 1
262 73 Ängelholm

Telefon växel: 0431-44 68 30
Fax Transport: 0431-44 68 33
Fax Ekonomi: 0431-41 15 66
E-post: info@hnt.se

E-post leverantörsfakturor: levreskontra@hnt.se
Frågor gällande fakturor, avräkningar: fakturering@hnt.se

 

Skicka meddelande

Kontor Ängelholm

Älvdalsgatan 1
262 73 Ängelholm
Telefon: 0431-44 68 30

Kontor Malmö

Bassängkajen 14
211 18, Malmö
Telefon: 040-30 31 42

Kontor Åhus

Tullvaktaregatan 8
296 35 Åhus
Telefon:
044 – 24 95 11

Vi som arbetar här

Jordbruk

Andreas Menschik

Trafikledning Jordbruk

0431-44 56 47
076-135 11 06
andreas@hnt.se

karl andersson

Trafikledning Jordbruk

0431-44 56 58
076-135 11 50
karl@hnt.se

stefan andersson

Trafikledning Jordbruk

0431-44 91 93
070-976 44 60
stefan@hnt.se

Helena Nilsson

Trafikledning Jordbruk, Åhus

076-135 11 59

 

Emma Persson

Ekonomi Jordbruk

0431-44 56 50
076-135 11 98
emma@hnt.se

Ing-Marie Svensson

Trafikledning Jordbruk

0431-44 56 46
070-912 32 60
ingmarie@hnt.se

sarah Thurfjell

Föräldraledig

0431-44 56 31
076-135 11 55
sarah@hnt.se

Livsmedel och industri

Andreas Rantzow

Trafikledning Bulk, Malmö

010-55 66 463
070-912 32 50
andreas.rantzow@hnt.se

Joakim Gullberg

Trafikledning Industri & Handel

0431-44 56 41
070-976 32 13
joakim@hnt.se

Nora Ingemansson

Ekonomi Livsmedel & Handel

0431-44 56 48
nora@hnt.se

ANNA LJUNGGREN

Föräldraledig

040-30 31 42
070-912 32 40
anna.ljunggren@hnt.se

Linda Karlsson

Ekonomi Livsmedel & Handel

0431-44 56 40
072-712 57 96
linda@hnt.se

Tomas joehns

Trafikledning Livsmedel & Handel

0431-44 91 94
076-135 11 40
tomas@hnt.se

Helena Erlandsson

Trafikledning Livsmedel & Handel

0431-44 56 52
076-135 11 41
helena@hnt.se

mike braun

Trafikledning Livsmedel & Handel

0431-44 56 55
076-135 11 95
mike@hnt.se

Anläggning och Miljö

Annelie Ringström

Ekonomi Anläggning & Miljö, Åhus

076 – 135 11 94

annelie@hnt.se

Johanna Bengtsson Dock

Trafikledning Anläggning & miljö

0431- 44 56 45
076 – 135 11 01
johanna@hnt.se

Daniel Andersson

Trafikledning Anläggning & Miljö

0431-44 91 91
070-976 47 59
daniel@hnt.se

margareta stürmer

Ekonomi Anläggning & Miljö

0431-44 56 53
076-135 11 34
margareta@hnt.se

IDA andersson

Trafikledning Anläggning & Miljö

0431-44 56 30
076-135 11 99
ida@hnt.se

Verkstad

Andreas Luthman

Service och reparationer

070-976 44 15
andreas.luthman@hnt.se

Administration

Alexander Björkman

Ekonomi

0431-44 56 34
076-135 11 65
alexander@hnt.se

Camilla Fisch

Personaladministratör

0431-44 56 33
076-135 11 96
camilla@hnt.se

Elin Barkfors

It-ansvarig

073-388 01 30
elin@hnt.se

marlene persson

 Ekonomiassistent

0431-44 91 97
marlene@hnt.se

sandra Andersson

Reception

0431-44 56 51
sandra@hnt.se

Ledning

björn irheden

Operativ Chef

0431-44 56 42
070-330 80 10
bjorn@hnt.se

Håkan Nilsson

VD

0431-44 91 95
070-976 32 01
hakan@hnt.se

Jennie Jönsson

 HR och Kvalitet & Miljö

0431-44 91 98
076-135 11 44
jennie@hnt.se

MARINA IDE SCHULTZ

Ekonomichef

0431-44 56 44
076-101 27 72
marina@hnt.se

Mattias nilsson

vVD – Operativ chef

0431-44 91 96
070-976 32 02
mattias@hnt.se

Hållbara och nära transporter - trygghet i varje uppdrag