0431-44 68 30 info@hnt.se Facebook

Kontakta oss

Här finner du namn och telefonnummer till vår administrativa personal. Söker du en chaufför eller maskinist var vänlig kontakta växeln.

HNT Schakt & Transport AB
Älvdalsgatan 1
262 73 Ängelholm

Telefon växel: 0431-44 68 30
Fax Transport: 0431-44 68 33
Fax Ekonomi: 0431-41 15 66
E-post: info@hnt.se

Skicka meddelande

Kontor Ängelholm

Älvdalsgatan 1
262 73 Ängelholm
Telefon: 0431-44 68 30

Kontor Malmö

Bassängkajen 14
211 18, Malmö
Telefon: 040-30 31 42

Karta

Vi som arbetar här

Jordbruk

Andreas Menschik

Trafikledning Jordbruk

0431-44 56 47
076-135 11 06
andreas@hnt.se

Ing-Marie Svensson

Trafikledning Jordbruk

0431-44 56 46
070-912 32 60
ingmarie@hnt.se

Janna Gunnarsson

Trafikledning Bulk

0431-44 56 48
076-135 11 07
janna@hnt.se

karl andersson

Trafikledning Jordbruk

0431-44 56 58
076-135 11 50
karl@hnt.se

malin warodell

Ekonomi Jordbruk

0431-44 56 50
malin.warodell@hnt.se

sarah Thurfjell

Trafikledning Jordbruk

0431-44 56 31
076-135 11 55
sarah@hnt.se

stefan andersson

Trafikledning Jordbruk

0431-44 91 93
070-976 44 60
stefan@hnt.se

Livsmedel och industri

Andreas Rantzow

Trafikledning Bulk, Malmö

010-55 66 463
070-912 32 50
andreas.rantzow@hnt.se

ANNA LJUNGGREN

Ekonomi Bulk, Malmö

040-30 31 42
070-912 32 40
anna.ljunggren@hnt.se

Helena Erlandsson

Trafikledning Livsmedel & Handel

0431-44 56 52
076-135 11 41
helena@hnt.se

Joakim Gullberg

Trafikledning Industri & Handel

0431-44 56 41
070-976 32 13
joakim@hnt.se

Linda Karlsson

Ekonomi Livsmedel & Handel

0431-44 56 40
072-712 57 96
linda@hnt.se

mike braun

Trafikledning Livsmedel & Handel

0431-44 56 55
076-135 11 95
mike@hnt.se

sara andersson (föräldraledig)

Ekonomi Bulk, Malmö

010-55 66 463
070-912 32 40
sara.andersson@hnt.se

susanne gullberg

Ekonomi Livsmedel & Handel

0431-44 91 92
susanne@hnt.se

Tomas joehns

Trafikledning Livsmedel & Handel

0431-44 91 94
076-135 11 40
tomas@hnt.se

Anläggning och Miljö

Daniel Andersson

Trafikledning Anläggning & Miljö

0431-44 91 91
070-976 47 59
daniel@hnt.se

IDA andersson

Trafikledning Anläggning & Miljö

0431-44 56 30
076-135 11 99
ida@hnt.se

margareta stürmer

Ekonomi Anläggning & Miljö

0431-44 56 53
margareta@hnt.se

peter wester

Trafikledning Anläggning & Miljö

0431-44 56 45
076-135 11 01
peter@hnt.se

Verkstad

bengt leandersson

Service och reparationer

070-976 44 15
bengt@hnt.se

Administration

Agneta Simonsson Olsson

Personaladministration

0431-44 56 33
076-135 11 59
agneta@hnt.se

marlene persson

 Ekonomiassistent

0431-44 91 97
marlene@hnt.se

mikaela andersson

Ekonomi Kvalitet & Miljö

0431-44 56 43
mikaela@hnt.se

sandra svensson

Reception

0431-44 56 51
sandra.svensson@hnt.se

Ledning

björn irheden

Trafikledning

0431-44 56 42
070-330 80 10
bjorn@hnt.se

Håkan Nilsson

VD

0431-44 91 95
070-976 32 01
hakan@hnt.se

Jennie Jönsson

 HR och Kvalitet & Miljö

0431-44 91 98
076-135 11 44
jennie@hnt.se

MARINA IDE SCHULTZ

Ekonomichef

0431-44 56 44
076-101 27 72
marina@hnt.se

Mattias nilsson

vVD – Operativ chef

0431-44 91 96
070-976 32 02
mattias@hnt.se

Stationeringsorter

Kalmar

Åhus

Lidköping

Strängnäs

Ängelholm

Malmö

Hållbara och nära transporter - trygghet i varje uppdrag